Oferta na wykonanie usługi związanej z zarządzaniem projektem PDF Drukuj

Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza zamieszcza dokumentację w sprawie możliwości złożenia oferty w ramach zapytania cenowego, na wykonanie usługi związanej z zarządzaniem projektem pt. "II LO w Nowej Rudzie na europejskim poziomie". Projekt realizowany jest w ramach Programu Erasmus+. Szczegóły znajdują się w załączonych dokumentach.

ZAPYTANIE CENOWE

SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA

PROJEKT UMOWY

OFERTA

RODO

Wytworzył: Konrad Kałwak
Data informacji: 2021-03-23 11:24:27
Opublikował: Konrad Kałwak
Data publikacji: 2021-03-23 12:25:02
Odsłon: 239
Dziennik zmian
 

Szukaj

Licznik odwiedzin

Odsłon : 76582

Zalogowanych on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Biuletyn Informacji Publicznej, Copyright by Robert Zynkowski 2011. e-mail