Oferta na wykonanie usługi związanej z organizacją wyjazdów szkoleniowych pracowników szkoły PDF Drukuj

Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza zamieszcza dokumentację w sprawie możliwości złożenia oferty w ramach zapytania cenowego, na wykonanie usługi związanej z organizacją wyjazdów szkoleniowych pracowników szkoły. Wyjazdy organizowane są w ramach Programu Erasmus+, tytuł projektu: "II LO w Nowej Rudzie na europejskim poziomie". Szczegóły zapytania znajdują się w załączonych dokumentach.

ZAPYTANIE CENOWE

SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA

PROJEKT UMOWY

OFERTA

RODO

dotyczy:

wyjaśnienia do zapytania cenowego, na wykonanie usługi związanej z organizacją wyjazdów szkoleniowych pracowników szkoły. Program Erasmus+, tytuł projektu "II LO w Nowej Rudzie na europejskim poziomie".

Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie informuje, że:

Pkt 1 Specyfikacji - Zakres prac objętych niniejszą specyfikacją obejmuje:

ppkt 3 - zakres wyżywienia ma obejmować 3 posiłki;

ppkt 7 - Zamawiający ma wybrane szkoły, w których przeprowadzane będą kursy. Wykonawca dokona rezerwacji w terminie uzgodnionym z Zamawiającym.

Wytworzył: Konrad Kałwak
Data informacji: 2021-03-26 10:09:53
Opublikował: Konrad Kałwak
Data publikacji: 2021-03-26 11:12:24
Odsłon: 454
Dziennik zmian
 

Szukaj

Licznik odwiedzin

Odsłon : 97043

Zalogowanych on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Biuletyn Informacji Publicznej, Copyright by Robert Zynkowski 2011. e-mail