26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir

Powiatowy Program Stypendialny DISCIPULUS EXEMPLORUM PDF Drukuj

24 września 2014 roku podczas sesji Rady Powiatu Kłodzkiego Starosta, pan Maciej Awiżeń, oraz Przewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego, Dariusz Kłonowski, uroczyście wręczyli dyplomy i odznaki uczniom szkół powiatowych, którzy otrzymali stypendium przyznane w ramach Powiatowego Programu Stypendialnego DISCIPULUS EXEMPLORUM. Nagrody pieniężne są  przyznawane za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe lub zaangażowanie społeczne. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Rudzie: Wojciech Pawlina z klasy IIIa oraz tegoroczni absolwenci Michał Stępniak i Wojciech Arabucki. Każdy z nich otrzymał stypendium w wysokości 2000 złotych. Podziękowania od władz powiatu odebrali również nauczyciele i dyrektorzy szkół, do których uczęszcza lub uczęszczała wyróżniona młodzież. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.