UCZELNIA PATRONACKA

Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław

Do końca roku zostało 98 dni.

Koniec roku szkolnego za

dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 15 gości

Jak dostać się do nas PDF Drukuj

Kandydat ubiegający się o przyjęcie do klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie składa podanie w wersji papierowej do sekretariatu szkoły w dniach od 01 czerwca 2018 r. do 20 czerwca 2018 r. w godz. od 7:30 do 15:30 (od poniedziałku do piątku).

Wzór PODANIA O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY znajduje się tutaj

Podania można również pobrać w sekretariacie szkoły w godzinach  od 7:30 do 15:30 (od poniedziałku do piątku).

Kandydat uzupełnia podanie o przyjęcie do tut. szkoły o świadectwo ukończenia gimnazjum, zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego, kartę zdrowia, 2 zdjęcia oraz o posiadane: opinię z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, orzeczenie    o potrzebie kształcenia specjalnego, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności  od 22 czerwca 2018r. do 26 czerwca 2018r.

Do 13 lipca 2018 roku zostanie ogłoszona lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie.

Do 25 lipca 2018 roku kandydat potwierdza wolę przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum   i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu  podania o przyjęcie do liceum.

Do 26 lipca 2018 roku zostanie ogłoszona lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie.