UCZELNIA PATRONACKA

Emiliusz, Jozafat, Józef, Judyta,
Kosma, Laurenty, Lewin, Serafin,
Ścibor, Ścibora, Wszerad

Do końca roku zostało 48 dni.
Zodiak: Skorpion

Koniec roku szkolnego za

dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 11 gości

Jak dostać się do nas PDF Drukuj

Kandydat ubiegający się o przyjęcie do klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie składa podanie w wersji papierowej do sekretariatu szkoły w dniach od 01 czerwca 2018 r. do 20 czerwca 2018 r. w godz. od 7:30 do 15:30 (od poniedziałku do piątku).

Wzór PODANIA O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY znajduje się tutaj

Podania można również pobrać w sekretariacie szkoły w godzinach  od 7:30 do 15:30 (od poniedziałku do piątku).

Kandydat uzupełnia podanie o przyjęcie do tut. szkoły o świadectwo ukończenia gimnazjum, zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego, kartę zdrowia, 2 zdjęcia oraz o posiadane: opinię z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, orzeczenie    o potrzebie kształcenia specjalnego, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności  od 22 czerwca 2018r. do 26 czerwca 2018r.

Do 13 lipca 2018 roku zostanie ogłoszona lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie.

Do 25 lipca 2018 roku kandydat potwierdza wolę przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum   i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu  podania o przyjęcie do liceum.

Do 26 lipca 2018 roku zostanie ogłoszona lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie.