Powiatowy konkurs ortograficzny "Miss/Mister ortografii 2015"

          24 marca 2015 r. w Noworudzkiej Szkole Technicznej odbył się finał  XVI Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Miss/Mister Ortografii 2015”. Każda ze szkół z powiatu kłodzkiego typowała jednego ucznia. Nasze liceum reprezentował Tomek Pawłowski z1a, uczeń pani Izabeli Zynkowskiej. Tomek odniósł duży sukces, zdobywając III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Miejsca I i II zajęli kolejno uczniowie  z liceum w Lądku i Kłodzku.

 

 
Targi ITB Berlin 2015

W dniu 07.03.2015 roku  uczestniczyliśmy w wyjeździe na międzynarodowe targi turystyczne do Berlina. Wyjazd po raz kolejny zorganizował prof. R.Skawina.

 

Czytaj więcej...
 
LAUREACI POWIATOWYCH KONKURSÓW JĘZYKOWYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU KŁODZKIEGO

 

 
Stypendia

UWAGA UCZNIOWIE!

Przypominamy o kończącym się terminie składania wniosków o stypendia motywacyjne. Mija on 25 marca 2015 r.

Wypełnione wnioski należy przynosić do Biblioteki Szkolnej.

Warunkiem otrzymania stypendium jest spełnienie następujących kryteriów:

·         Stypendium motywujące za osiągnięcia w dziedzinach naukowych: Średnia minimum 4,75 oraz zachowanie co najmniej dobre;

·         Stypendium motywujące za osiągnięcia sportowe: minimum I, II lub III miejsce w finałach mistrzostw wojewódzkich organizowanych wyłącznie przez związki sportowe i inne organizacje sportowe (m. in. Szkolny Związek Sportowy) zarejestrowane w Ministerstwie Sportu i Turystyki (lub ich odpowiedniki za granicą). Zachowanie minimum dobre.

 
FINAŁ XI EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKOWEGO DLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU KŁODZKIEGO

W dniu 19. marca 2015 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie odbył się finał corocznej 11 edycji Powiatowego Konkursu Językowego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kłodzkiego.

Czytaj więcej...
 
FINAŁ IX EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKOWEGO DLA GIMNAZJÓW POWIATU KŁODZKIEGO

W dniu 17. marca 2015 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie odbył się finał corocznej, dziewiątej edycji Powiatowego Konkursu Językowego dla Gimnazjów Powiatu Kłodzkiego.

Czytaj więcej...
 
LO w Centrum Sportu i Rozrywki NOWAR

          10 marca klasa IA wraz z p.Agatą Hryciuk miała okazję poznać nowootwarty obiekt w Nowej Rudzie skupiający w jednym miejscu wiele rozrywek i sportowych propozycji.

Czytaj więcej...
 
Eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

          W środę (18 marca)  uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach miejskich do 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Cała zgłoszona „trójka”: Mateusz Walczak, Marta Kiciewicz i Patryk Małogurski, dostała się do kolejnego etapu, który odbędzie się w Kłodzku. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 31
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.