UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
11 Lutego 2016
Światowy Dzień Chorego
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf,
Bernadetta, Dezydery, Eufrozyna, Lucjan,
Łazarz, Maria, Olgierd, Świętomira

Do końca roku zostało 325 dni.
Zodiak: Wodnik

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 3 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 947136

Warsztaty dziennikarskie w Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Rudzie

       W piątek, 22 stycznia odbyły się warsztaty, które poprowadziła pani Agata Grzelińska, dziennikarka pracująca w „Gazecie Wrocławskiej”. Pokazała uczniom klasy 2D i 3D, że jej praca to coś więcej niż pisanie suchych tekstów na komputerze.

 

Czytaj więcej...
 
Kiermasz Bożonarodzeniowy

       W ostatni dzień nauki przed przerwą świąteczną odbył się, tradycyjny już w naszej szkole,  Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszystkie klasy przygotowały stoiska , na których prezentowały wykonane własnoręcznie ozdoby świąteczne oraz słodkie przekąski. Uczniowie i nauczyciele mieli także okazję obejrzeć Jasełka przygotowane przez księdza Daniela Koprowskiego i klasę 3a. Po uroczystych wigiliach klasowych wszyscy udali się do swoich domów na długo wyczekiwane ferie świąteczne.

GALERIA

 
Stypendysta Programu Stypendialnego „Zdolny Śląsk”

       Fundacja Edukacji Międzynarodowej uchwałą Kapituły Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień przyznała Patrykowi Sebastianowi Małogurskiemu, uczniowi klasy IIc Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie, stypendium Programu Stypendialnego „ zDolny Śląsk”.

 

Czytaj więcej...
 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

       Dnia 16 grudnia 2015r w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju odbyła się uroczystość przyznania stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

 

 

Czytaj więcej...
 
Wyniki I etapu Konkursu Matematycznego organizowanego przez WAT

       Do finału Konkursu Matematycznego im. gen. Sylwestra Kaliskiego organizowanego przez Wojskową Akademię Techniczną zakwalifikowali się uczniowie
1. Paweł Stępniak - 3a
2. Adam Gorla - 3a

Czytaj więcej...
 
Nasze "ZŁOTKA"

       Siedem drużyn uczestniczyło w turnieju o Mistrzostwo Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej dziewcząt. Turniej odbył się 9 grudnia na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie - Słupcu. Awans do finału strefy wałbrzyskiej uzyskały dziewczęta z naszego liceum oraz z KSP w Kłodzku. Gratulujemy naszym "ZŁOTKOM" oraz ich opiekunce - pani Agacie Hryciuk.


Czytaj więcej...
 
Wolontariusze na zbiórce żywności

       W miniony weekend Bank Żywności przeprowadził świąteczną zbiórkę artykułów spożywczych. Żywność ma trafić do potrzebujących jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. W tym roku w zbiórkę zaangażowała się rekordowa liczba  52000 wolontariuszy!

Czytaj więcej...
 
Mikołaj w Sienkiewiczu

       Dnia 7 grudnia 2015 samorząd szkolny zorganizował dla uczniów naszego liceum Mikołajki. Tego dnia członkowie samorządu, przebrani w świąteczne stroje rozdawali cukierki wszystkim klasom pod warunkiem, że zaśpiewali piosenkę lub wyrecytowali dowolny wiersz. Słodkości otrzymali również pracownicy szkoły. Wszystkim dopisywały fantastyczne humory więc zabawa była udana!

 

 

 
Jarmark świąteczny w Pradze

        Dnia 5 grudnia 2015 roku młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie wyjechała na wycieczkę do Pragi. W programie było zwiedzanie najciekawszych miejsc w stolicy Czech, takich jak: Hradczany, Rynek Malostrański, Most Karola, Rynek Staromiejski, Plac Świętego Wacława oraz dzielnicę żydowską Josefov.

 

Czytaj więcej...
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 39
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.