Życzenia świąteczne

                            Zdrowych wesołych i pogodnych świąt
                     spędzonych w rodzinnym gronie oraz
                 
samych szczęśliwych dni w nadchodzącym
                                     
nowym 2015 roku

                                                                                    życzą
                                                                                    
Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego
                                                                                    w Nowej Rudzie
                                                                                    
mgr inż. Robert Zynkowski
                                                                                    oraz całe grono pedagogiczne

 
Andrzejki w Spokojnej Jesieni

          W piątek 28 listopada grupa wolontariuszek wraz z koleżankami postanowiła zorganizować w Spokojnej Jesieni zabawę Andrzejkową. Młodzież przygotowała dla pensjonariuszy wiele ciekawych zabaw oraz konkursów. Nie obyło się bez tradycyjnego „lania” wosku oraz innych wróżb. Impreza zakończyła się wspólnymi tańcami.

 

 
Kolejny sukces naszego ucznia

          4 grudnia 2014 roku, Piotr Sikora, uczeń klasy 3E Liceum im.H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie wziął udział w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Francji, organizowanym przez XII Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego we Wrocławiu.

 

Czytaj więcej...
 
Wizyta gościa z Belgii

          14 grudnia 2014 roku, w naszej szkole przebywała pani Lucie Erroelen, belgijska nauczycielka języka francuskiego. Przeprowadziła cykl zajęć związanych tematycznie ze świętami Bożego Narodzenia w Belgii. Jej wizyta jest kontynuacją realizacji projektu frankofońskiego, do którego w roku ubiegłym, przystąpiła pani Renata Sinicka, nauczyciel języka francuskiego.

 

Czytaj więcej...
 
I miejsce w II Powiatowym Konkursie o bezpieczeństwie „Unikaj, Przewiduj, Reaguj”

          Dnia 10 grudnia 2014 grupa uczniów naszego liceum w składzie: Bartosz Kołodziej, Michał Maciejczyk oraz Wojciech Pawlina pod opieką p. Romana Skawiny zajęli I miejsce w II Powiatowym Konkursie o bezpieczeństwie „Unikaj, Przewiduj, Reaguj” zorganizowanym przez Zespół Szkół Samorządowych w Stroniu Śląskim. Przyszło się im zmierzyć z pytaniami dotyczącymi szeroko pojętej ochrony życia i zdrowia, a także ćwiczeniami praktycznymi z zakresu pierwszej pomocy. To wielki sukces, gratulujemy!

 

 

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej

          11 grudnia 2014r. (czwartek) odbyła się gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Naszą szkołę reprezentował Wojciech Pawlina, który znalazł się w tym elitarnym gronie, gdyż w roku szkolnym 2013/2014 uzyskał najwyższą średnią ocen (…). Mamy nadzieję, że ta nagroda zmobilizuje Cię do dalszej pracy, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

    

 

 

 
Wiedeńskie mikołajki

          Na mikołajki (06.12 br.) nauczyciele z Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Rudzie zorganizowali swoim wychowankom wycieczkę na jarmark bożonarodzeniowy do Wiednia. Kierownikiem wycieczki była pani prof. Renata Cyman, zaś opiekunami pani prof. Bożena Bojczuk, pani prof. Danuta Hajzler oraz pan prof. Andrzej Behan, który pełnił także pilota i oprowadzał nas po stolicy Austrii.

 

 

 

Czytaj więcej..
 
Licealiści piszą...

W tym roku szkolnym odbył się X Jubileuszowy Dolnośląski Konkurs o Laur Złotego Pióra „My Polacy, My Dolnoślązacy”. W eliminacjach wzięło udział wielu uczniów naszego liceum.

 

 

Więcej…
 
VIII ZJAZD ABSOLWENTÓW Z OKAZJI 70-LECIA SZKOŁY
               Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Rudzie do udziału w VIII Zjeździe z okazji 70-lecia szkoły, który odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2015 roku. Karta zgłoszenia do pobrania tutaj...
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 28
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.