Dzisiaj jest: Sobota
Florian, Grzegorz, January, Michał,
Monika, Paulin, Strzeżywoj

Sukcesy piłkarek i piłkarzy nożnych! PDF Drukuj

W dniach 16 i 19 lutego 2024r. W Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się mistrzostwa powiatu kłodzkiego szkół ponadpodstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W gronie rywalizujących szkół obie reprezentacje naszej szkoły zajęły bardzo dobre II miejsce. Skład reprezentacji dziewcząt: Hanusiewicz Małgorzata, Myga Maja, Potocka Magdalena, Borkowska Wiktoria, Zahorska Wiktoria, Woźniczka Emilia, Muzyka Karolina, Jeżewska Julia.

Skład reprezentacji chłopców:  Legieć Mikołaj, Bełza Artur, Chorzewski Jan, Ignatowski Marcel, Szafran Błażej, Wiącek Karol, Wnęk Maksymilian, Zawiliński Marcel, Ćwiąkała Mikołaj, Ćwikła Oliwier. Gratulujemy!!!

Szczegółowe wyniki zawodów znajdują się na stronie PSZS w Kłodzku