Sport


Tablica rekordów PDF Drukuj

Na korytarzu przy sali sportowej została umieszczona Tablica Rekordów Szkoły. Wymienieni na niej uczniowie to ubiegłoroczni rekordziści, którzy wykazali się najlepszymi wynikami sportowymi w swojej konkurencji. Tablica będzie na bieżąco aktualizowana - zachęcamy do rywalizacji.

Jeśli lubicie bić rekordy i mierzyć się z własną wytrwałością w działaniu i dążeniu do celu to jest to właśnie dla Was!

Kiedy padną następne rekordy?

 

 
Sukces Mikołaja Legiecia PDF Drukuj

11 listopada uczeń naszej szkoły z klasy I b Mikołaj Legieć brał udział w Pucharze Polski w kolarstwie przełajowym w Koziegłowach gdzie stanął na podium zajmując 3 miejsce. Był to już drugi start Mikołaja w przełajach w tym sezonie za tydzień szykuje się na Owocowy przełaj do Laskowic Pomorskich oraz do Środy Wielkopolskiej trzymajcie kciuki!

     

 
Sukcesy Alicji Matuły PDF Drukuj

Nie sposób jest na bieżąco opisywać sukcesy Naszej niesamowitej Alicji, która co chwilę znajduje się na podium różnych mistrzostw. Dlatego poniżej zamieszczamy zestawienie wszystkich najważniejszych wyników, które Ala uzyskała od wakacji. Jesteśmy z Ciebie dumni i czekamy na kolejne sukcesy !!! :  1 miejsce Puchar Polski CX Kluczbork;5 miejsce Puchar Europy CX Ostrava, Puchar Czech UCI C2 CX Kolin 12 miejsce w elicie i 3 pozycja z kategorii, 1 miejsce Puchar Polski MTB JBG-2 Pressingowa Petarda Finał Pucharu Polski UCI C2 – Jastrzębie Zdrój, 1 miejsce Mistrzostwa Polski MTB w maratonie XCM – Wisła, 1 miejsce Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski – Łukowica, 2 miejsce Puchar Polski MTB Forvia Górale na Start UCI C3 - Boguszów Gorce, 1 miejsce na trzech etapach oraz 1 miejsce w Klasyfikacji Generalnej SOWIOGÓRSKI TOUR, 1 miejsce w kategorii oraz 1 miejsce OPEN KOBIET - BIKE MARATON BIELAWA na dystansie MEGA

   

 
Wicemistrzostwo Polski dla Zuzanny Kozłowskiej PDF Drukuj

12 października Zuzia Kozłowska z klasy 4a zdobyła wicemistrzostwo Polski na VI OTWARTYCH MISTRZOSTWACH POLSKI WPC W TRÓJBOJU SIŁOWYM CLASSIC RAW 2023. Zawody odbyły się w centrum konferencyjnym Terminal Hotel we Wrocławiu. Zuza zdobyła drugie miejsce w kategorii Teenagers Open z łącznym wynikiem 302.5 punktów

Gratulujemy!!!

 

 
Udział reprezentacji LO Nowa Ruda w Powiatowej Lidze Lekkoatletycznej PDF Drukuj

W środę 30 maja 2023 roku reprezentacja LO Nowa Ruda wzięła udział w Powiatowej Lidze Lekkoatletycznej szkół ponadpodstawowych, które odbyły się na stadionie CTS Nowa Ruda  - Słupiec. Reprezentacja szkoły dzielnie walczyła i po ogromnej walce osiągnęła następujące rezultaty:

   

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 17
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.