Sport


SREBRO W STREFIE WAŁBRZYSKIEJ PDF Drukuj

        Udało się!!! Nasze dziewczyny 2 czerwca po bardzo trudnych rozgrywkach w Świdnicy zakwalifikowały się do kolejnego etapu!!! 15 czerwca czeka je ciężka walka we Wrocławiu na szczeblu wojewódzkim!!! Trzymamy kciuki...

 

 

 
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w siatkówce plażowej PDF Drukuj

      6 zespołów dziewcząt i 8 chłopców rozegrało 26 maja turniej o Mistrzostwo Powiatu Kłodzkiego, sędzią głównym był pan Tomasz Węglarz. W kategorii dziewcząt drużyna LO Nowa Ruda wygrała po tie breaku z I LO Kłodzko a w kategorii chłopców ZSP Kudowa Zdrój również tie breakiem pokonała ZSP Bystrzyca Kłodzka.
Nasze złote dziewczyny (Julia Szydełko, Ines Szydełko, Joanna Norek) jadą 2 czerwca na kolejny etap kwalifikacji do Świdnicy.

Klasyfikacja końcowa turnieju :

Dziewczęta :
1. LO Nowa Ruda - op. Jacek Pomorski
2. I LO Kłodzko
3. KSP Kłodzko
4. ZST Kłodzko
5-6 . ZSP Kudowa Zdrój i ALO Kłodzko

Chłopcy :
1. ZSP Kudowa Zdrój - op. Dariusz Stwertetschka
2. ZSP Bystrzyca Kłodzka
3. KSP Kłodzko
4. ZSO Bystrzyca Kłodzka
5-6 LO Nowa Ruda i I LO Kłodzko
7-8. ZST Kłodzko i ALO Kłodzko

 

 

 
ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC PDF Drukuj

        W dniu 17 marca 2022 roku w siłowni NOWAR GYM w Nowej Rudzie odbyły się indywidualne zawody w wyciskaniu wielokrotnym sztangi dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Do rywalizacji przystąpiło dwóch uczniów noworudzkiego ogólniaka, którzy zajęli miejsca na najwyższych stopniach podium. Zwycięzcą zawodów okazał się Przemysław Dyjak, który o jedno powtórzenie wyprzedził Dawida Chmielarza. Gratulujemy!!!

 

 

 
85. Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym Gościęcin 2022 PDF Drukuj

RELACJA NASZEJ MISTRZYNI    

       "Od początku zarzuciłam mocne tempo, lecz tuż na pierwszym zakręcie rundy upadłam, przez co straciłam kilka pozycji i spadłam na około 10 miejsce. Wstałam szybko, wskoczyłam na rower i zaczęłam gonić.

 

 

Czytaj więcej...
 
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów PDF Drukuj

        W dniach 10-12.12.2021 roku odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich w pływaniu, na 25m basenie Olimpijczyk w Gliwicach. W zawodach udział wzięło 339 zawodników ze 105 klubów z całej Polski. Szymon Buczakowski – uczeń kl. 2B - reprezentował klub MKS Dziewiątka Dzierżoniów jako podopieczny trenera Andrzeja Wojtala. Szymon startował na dystansach 50m (25,29) i 100m (56,59) stylem dowolnym oraz 50m stylem motylkowym (27,99). Rywalizację zakończył na eliminacjach poprawiając rekordy życiowe.

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 14
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.