Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
22 Maja 2024
Imieniny obchodzą
Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława

Do końca roku zostało 224 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 13 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2895876
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

Matura
ROZDANIE ŚWIADECTW MATURALNYCH PDF Drukuj
UWAGA MATURZYŚCI!

       Rozdanie świadectw maturalnych odbędzie się 7 lipca 2023 od godziny 10:00. Świadectwa będą wręczane przez wychowawców klasy.
 

 
Matura na 100% PDF Drukuj

       Dobiegły końca ostatnie egzaminy maturalne w sesji 2021/2022. Otrzymaliśmy długo wyczekiwane informacje o wynikach i zdawalności matury w noworudzkim “ogólniaku” im. H. SIenkiewicza. Jest sukces!

  Każdy absolwent LO im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie zdał maturę. Mamy 100% zdawalność! Daje to naszej szkole 1. MIEJSCE w rankingu zdawalności - oczywiście nie tylko wśród szkół powiatowych, ale także na Dolnym Śląsku i w całym kraju.

 Praca popłaca

         Sukces nie byłby możliwy, gdyby nie zgodna i sumienna współpraca naszych absolwentów i nauczycieli. Nasza szkoła dołożyła wszelkich starań, aby uzyskane wyniki były jak najlepsze. Mamy się zatem czym pochwalić.

 Najlepsze wyniki matur?

         Po szczegółowej analizie wyników przekazanych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną (OKE) we Wrocławiu przyjrzeliśmy się wynikom naszych konkurentów - liceów ogólnokształcących, publicznych, dla młodzieży. Jeśli chodzi o zdawalność zajmujemy oczywiście pierwsze miejsce w powiecie. A co z wynikami poszczególnych egzaminów?

         Najlepszy wynik z języka polskiego na poziomie podstawowym to 84%. Średni wynik wyniósł 59,5%. To NAJLEPSZY WYNIK W POWIECIE KŁODZKIM.

        Matematyka na poziomie podstawowym pozwoliła kilku uczniom uzyskać wynik pełne 100%. Średni wynik to 65%, co daje naszej szkole drugie miejsce w powiecie.

        Język angielski na poziomie podstawowym pozwolił bardzo wielu zdającym na uzyskanie pełnego 100% wyniku. Średni wynik wyniósł 78%.

        Na poziomie rozszerzonym mamy najlepsze wyniki w powiecie z egzaminów z: matematyki, fizyki i wiedzy o społeczeństwie. Z pozostałych egzaminów wyniki są zbliżone do innych szkół.

 

Trzeba zatem jasno powiedzieć: noworudzkie liceum im. H. Sienkiewicza to prosta recepta na sukces maturalny. I to na 100%!

 
TERMINY POPRAWEK - SIERPIEŃ 2021 PDF Drukuj

24 SIERPNIA 2021 (tj. wtorek) godz. 9:00 - matura pisemna


EGZAMINY POPRAWKOWE:

23 SIERPNIA 2021 (tj. poniedziałek) godz. 9:00 - język polski

25 SIERPNIA 2021 (tj. środa) godz. 9:00 - matematyka
 
HARMONOGRAM WSTĘPU NA POSZCZEGÓLNE EGZAMINY W 2021 ROKU PDF Drukuj

 

 

 
Informacje dla zdających maturę – maj 2021 PDF Drukuj
  1. Na egzamin przychodzi osoba zdrowa.
  2. Zdający nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub objętą izolacją w warunkach domowych, albo sam jest objęty kwarantanną czy izolacją w warunkach domowych.
  3. Osoba, która przechorowała COVID-19 (tzn. jest ozdrowieńcem), może przyjść na egzamin, nawet jeżeli przebywa w domu z osobą w izolacji bądź osobą na kwarantannie.
Czytaj więcej...
 
UWAGA! WAŻNE! PDF Drukuj

EGZAMIN MATURALNY PISEMNY POPRAWKOWY  z matematyki i języka polskiego odbędzie się dnia 08 września 2020 roku o godz. 14:00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie.          

Procedury bezpieczeństwa w czasie  poprawkowego egzaminu maturalnego dnia 08 września 2020 rokuw Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza

Czytaj więcej...
 
HARMONOGRAM WSTĘPU NA POSZCZEGÓLNE EGZAMINY PDF Drukuj

 

 
« PoczątekPoprzednia12345NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 5
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.