Dzisiaj jest: Sobota
Florian, Grzegorz, January, Michał,
Monika, Paulin, Strzeżywoj

AWF Wrocław w LO PDF Drukuj

W piątek 12 kwietnia nasze liceum odwiedził  Prorektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego „Dolny Śląsk” – dr Ireneusz Cichy (noworudzianin z pochodzenia). Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z ofertą Słonecznej Uczelni, która oprócz kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Sport, umożliwia zdobycie kwalifikacji również na takich kierunkach jak: Bezpieczeństwo i Porządek Publiczny, Kosmetologia, Kinezjologia, Turystyka i Rekreacja, Terapia Zajęciowa, Fizjoterapia. Młodzież wysłuchała prezentacji, a także wzięła udział w konkursie z pytaniami i nagrodami. Dziękujemy za ciekawe spotkanie!