Dzisiaj jest: Czwartek
Beatus, Bożydar, Grzegorz, Job,
Karolina, Mikołaj

Spełniamy marzenia PDF Drukuj

Pod takim hasłem w dniu 21 lutego odbył się w naszej szkole krótki, ale przepełniony pozytywnymi wibracjami apel. A wszystko to za sprawą wyjątkowego gościa- Pani Barbary Korbas. O czym marzą młodzi ludzie? O podróżach, koncertach ulubionych artystów, nowym telefonie? Tego nie wiemy na pewno. Z całą pewnością natomiast możemy stwierdzić, że kilkoro z naszych uczniów zbliżyło się do realizacji swoich pasji. Stało się to możliwe dzięki stypendiom ufundowanym przez właścicielkę Muzeum Górnictwa w Nowej Rudzie. Realizując własne marzenia- o możliwości wsparcia finansowego dla szkół- pani Barbara dodała skrzydeł uczniom naszej szkoły. Fundatorka grantów przyznała wyróżnienia w następujących kategoriach: praca na rzecz drugiego człowieka, wolontariat- Karolina Muzyka (klasa II c), 100% frekwencji-  Łukasz Król (klasa II b), Karol Nawracała (klasa I c), Tomasz Rupala (klasa I d). Dziękujemy w imieniu uczniów za objęcie naszej szkoły tak niezwykłym mecenatem, liczymy na dalszą owocną współpracę. Wszystkich malkontentów zachęcamy do naśladowania naszych stypendystów, „bo warto mieć marzenia i doczekać ich spełnienia”!!!