Dzisiaj jest: Niedziela
Irena, Ita, Pius, Teodor, Waldemar,
Zdzibor

Stypendium dla ucznia noworudzkiego liceum PDF Drukuj

Dnia 30 marca 2015 roku w Ratnie Górnym odbyła się sesja Rady Miasta i Gminy Radków, na której to jeden z naszych uczniów został nagrodzony przez Pana Jana Bednarczyka, Burmistrza Miasta Radków, za szczególne osiągnięcia, a także najwyższą średnią ocen wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie gminy Radków. Szymon Obolewicz otrzymał jednorazowe stypendium pieniężne, a także drobny upominek w postaci książki. Szymon został również doceniony przez Panią Czesławę Jarzyńską, która pracuje w Fundacji Pomocy Dzieciom i otrzymał dodatkowe stypendium pieniężne na dalszy rozwój zainteresowań i pasji.