26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir

Stypendysta Programu Stypendialnego „Zdolny Śląsk” PDF Drukuj

Patryk prowadzi szeroką działalność społeczną, którą cechuje silna motywacja, niezwykła aktywność i kreatywność, duża  sprawność organizacyjna oraz wysoki poziom świadomości obywatelskiej i ekologicznej. Uczeń jest liderem i realizatorem wielu projektów i przedsięwzięć mających na celu działania na rzecz edukacji obywatelskiej i ekologicznej oraz kreowanie aktywności wśród młodzieży. Wspiera działalność edukacyjną szkół w zakresie szkolenia młodzieżowych wolontariuszy i edukatorów, uczestnicząc w kreowaniu przyjaznej atmosfery w lokalnym środowisku. Jest zdeklarowanym ekologiem i bardzo aktywnym działaczem na rzecz zrównoważonego rozwoju. Patryk stale poszerza wiedzę i rozwija swoje umiejętności, godząc obowiązki szkolne ze swoją aktywnością społeczną. Jego postawa jest godna uznania i pochwały.