Dzisiaj jest: Czwartek
Apoloniusz, Bogusław, Bogusława,
Flawiusz, Gościsław

Stypendium Prezesa Rady Ministrów PDF Drukuj

30 listopada 2016 roku, Zuzanna Sinicka, uczennica klasy IIIa Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie, odebrała dyplom stypendystki Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju. Zuzanna znalazła się w gronie uczniów, którzy w roku szkolnym 2015/2016 uzyskali najwyższe średnie ocen oraz szczególnie wyróżnili się pracą na rzecz szkoły, sukcesami w konkursach przedmiotowych. Najlepsi uczniowie naszego regionu odebrali dyplomy z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Romana Kowalczyka w obecności przedstawicieli władz Powiatu Kłodzkiego i Wałbrzyskiego.