Dzisiaj jest: Sobota
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Zielona szkoła - Bibione PDF Drukuj

Dnia 05.09.2014r. grupa uczniów z naszego liceum pod opieką pani Majewskiej i pani Lawendy wyjechała na zieloną szkołę do Bibione we Włoszech. Po kilkunastogodzinnej podróży przybyliśmy na miejsce. Przebywaliśmy w czterogwiazdkowym hotelu z basenem oraz miłym personelem. Podczas naszego pobytu wybraliśmy się na wycieczkę do Wenecji. Oprowadzani przez przewodnika podziwialiśmy piękno miasta. Oczywiście nie zabrakło czasu na dobrą zabawę. Każdą możliwą chwilę wykorzystywaliśmy  na wypoczynek na plaży i zwiedzanie miasta.Po tygodniu słodkiego lenistwa musieliśmy stawić czoła szarej rzeczywistości. W pełni gotowi do nauki wyruszyliśmy w podróż powrotną.