Dzisiaj jest: Niedziela
Irena, Ita, Pius, Teodor, Waldemar,
Zdzibor

Dwa złota w plażówce PDF Drukuj

Bardzo udany występ odnotowali nasi reprezentanci w mistrzostwach powiatu kłodzkiego w siatkówce plażowej, które rozegrane zostały na boiskach piaskowych kłodzkiego OSiR-u. Impreza ta była ostatnim akcentem sportowym kończącego się roku szkolnego 2012/13. W kategorii chłopców wystartowało osiem reprezentacji szkolnych, natomiast wśród dziewcząt rywalizowało pięć ekip. Po bardzo zaciętych i wyrównanych spotkaniach nasi siatkarze występujący w składzie: Jan Błotnicki i Dawid Natkaniec pokonali w półfinale reprezentantów LO Kłodzko, a w finale parę z ZSOiZ Kudowa Zdr. Dziewczęta rozgrywały swoje mecze systemem „każdy z każdym”, a reprezentowały nas w tym roku: Natalia Bzduń, Sonia Kwiecińska i Angelika Kaziura. Nasze zawodniczki wygrały zdecydowanie wszystkie swoje mecze i wraz z parą chłopców wywalczyły złote medale i bardzo cenne punkty do rywalizacji we  współzawodnictwie sportowym szkół  ponadgimnazjalnych powiatu kłodzkiego.

Po zsumowaniu wyników z dziesięciu najlepszych startów w tym roku szkolnym nasza szkoła zajęła ostatecznie drugie miejsce wśród czternastu sklasyfikowanych szkół w powiecie ulegając tylko LO w Kłodzku. Gratulujemy wszystkim tegorocznym medalistom Licealiady SZS dziękując im jednocześnie za trud i wysiłek włożony w przygotowanie i starty na zawodach różnych szczebli.