Dzisiaj jest: Niedziela
Irena, Ita, Pius, Teodor, Waldemar,
Zdzibor

Finał powiatowy w piłce nożnej PDF Drukuj

Dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy, a w rzutach karnych lepsi okazali się gospodarze wygrywając je 4:2. W spotkaniu o trzecie miejsce rywalem naszych chłopców był ZSP z Bystrzycy Kł., który swój półfinał przegrał z LO Kłodzko 2:1. Tym razem dominacja w grze przez większość meczu była po naszej stronie i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo 3:2 (bramki zdobyli Paweł Dziedzina i Seweryn Sarkowicz). W finale KSP Kłodzko pokonało LO Kłodzko 2:1 zdobywając tytuł Mistrza Powiatu. W tym roku reprezentowali nas: Pitala Paweł, Sarkowicz Seweryn, Buryn Jacek, Kochanik Kacper, Koziński Paweł, Natkaniec Mateusz, Blacha Karol, Pankiewicz Filip, Pachla Patryk, Butrym Piotr, Dziedzina Paweł, Cukla Bartosz, Sztelmach Krystian i Kamiński Kacper.