Dzisiaj jest: Niedziela
Arystarch, Maria, Paweł, Przybyczest,
Waleria, Witalis

NARCIARSKA LICEALIADA NA PIĄTKĘ Z PLUSEM PDF Drukuj
Pogoda dopisała i dzień był słoneczny, co stwarzało idealne warunki do rozegrania zawodów sportowych. Po zwycięstwie w powiatowych zmaganiach drużyna liceum im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie była w gronie faworytów. Konkurencja dopisała: ponad 100 zawodników reprezentowało 24 szkoły m.in. z Karpacza, Szklarskiej Poręby i Jeleniej Góry. Naszą szkołę reprezentowali: M. Tessmer, K. Kochanik oraz A. Ogorzałek. Zawody przebiegały w sportowej atmosferze. Po pierwszym przejeździe uczniowie: M. Tessmer i A. Ogorzałek zajęli miejsca w pierwszej 10, co dawało szansę na 1-2 miejsce w ogólnej klasyfikacji drużynowej. Drugi przejazd wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Rewelacyjna jazda licealistów dała naszej szkole pierwsze miejsce drużynowo w zawodach. Indywidualnie M. Tessmer zajął trzecie miejsce. Kontynuując narciarskie tradycje liceum, znowu jesteśmy najlepsi na Dolnym Śląsku. Wielkie gratulacje dla zwycięzców!

Roman Skawina