Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024
Jarosław, Marek, Wasyl

Dwa złote medale w plażówce PDF Drukuj
           Do rywalizacji w Licealiadzie SZS zgłosiło się po siedem zespołów chłopców i dziewcząt. Zawody rozegrane zostały tzw. „systemem brazylijskim” (do dwóch przegranych meczów). Przy bardzo ładnej pogodzie na pięknym obiekcie kłodzkiego OSiR-u wszystkie rozegrane spotkania miały bardzo zacięty przebieg. Padło kilka nieoczekiwanych rezultatów, a rywalizacja nie odbiegała poziomem gry turniejom z lat ubiegłych. W obu meczach finałowych nasi reprezentanci walczyli z drużynami NST w Nowej Rudzie wygrywając zdecydowanie oba spotkania po 2:0. Obie noworudzkie szkoły zapewniły sobie tym samym start w finałach strefy wałbrzyskiej, które rozegrane zostaną w Świdnicy 10 i 11 czerwca b.r.

W tym roku szkolnym reprezentują nasz Ogólniak: Natalia Bzduń, Karolina Klijewska i Joanna Hudala oraz Karol Osowski, Mateusz Natkaniec i Karol Blacha.