19 Kwietnia 2024
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości wraz z uroczystym otwarciem windy. PDF Drukuj

Sam apel rozpoczął się przemówieniem przewodniczącego szkoły Pawła Janka, który powitał zgromadzonych gości. Następnie rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez Panią Marzannę Pietrzak z udziałem uczniów klas:  1D, 1B, 2A, 2D, 3C, 3D.

Całą uroczystość zakończyło przemówienie dyr. Roberta Zynkowskiego, który podziękował gościom nie tylko za przybycie, lecz także za dofinansowanie szkolnej inwestycji, jaką była budowa windy. To niezwykle ważny projekt, ponieważ do naszej szkoły uczęszczają uczniowie niepełnosprawni. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w ułatwieniu codziennego funkcjonowania niepełnosprawnych osób.

W imieniu uczniów chcielibyśmy podziękować za olbrzymi wkład w tę inwestycję:

Pani Małgorzacie Jędrzejewskiej-Skrzypczak

Panu Ryszardowi Babikowi

Panu Krzysztofowi Baldemu

Pani/Panu Joannie i Sławomirowi Zembrzuskim.

Fundacji KGHM Miedź Polska.