Dzisiaj jest: Niedziela
Irena, Ita, Pius, Teodor, Waldemar,
Zdzibor

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 PDF Drukuj

28 czerwca 2013 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Przemówienie wygłosiła Pani dyrektor Marzanna Pietrzak. Podziękowała nauczycielom i uczniom za zaangażowanie oraz życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Zgromadzonym podziękował również przewodniczący szkoły, Bogdan Grzebieniowski. Następnie najlepszym uczniom zostały wręczone dyplomy i nagrody. W tym roku najwyższą średnią w szkole uzyskała Małgorzata Szałęga z klasy Ic (5,44). Wyróżnieni zostali także uczniowie osiągający sukcesy w konkursach i olimpiadach: Wojciech Arabucki (IIc), Wojciech Pawlina (Ia), Szymon Niebora (IIa) i Michał Stępniak (IIa). Dyplomy wręczono również za działalność w wolontariacie i osiągnięcia sportowe. Na szczególne uznanie zasłużył uczeń klasy Id, Eryk Buciuto, który nie opuścił w tym roku żadnej godziny lekcyjnej.