Dzisiaj jest: Sobota
Anastazy, Andrzej, Bożebor, Kanizjusz,
Martyn, Piotr, Teofil, Zyta

Praktyki w firmie ZPAS PDF Drukuj

Wybrani uczniowie I klasy o profilu matematyczno – fizycznym w marcu rozpoczęli praktyki w firmie ZPAS S.A. w Przygórzu, które będą trwały do końca roku szkolnego. Co wtorek przez trzy godziny licealiści zapoznają się ze specyfiką pracy na poszczególnych działach: Informatyka, Technologia, Planowanie produkcji, Zaopatrzenie, Zarządzanie jakością, Konstrukcje, Rozwój, Sprzedaż, Magazyn. Każda osoba ma przydzielonego opiekuna, który wprowadza praktykanta w tajniki swojej pracy. Często uczniowie mają przydzielone zadania, które muszą wykonać w trakcie trwającego spotkania. Ponadto każda osoba posiada „Dziennik praktyk”, w którym skrupulatnie notuje przebieg praktyki w firmie i który zatwierdza wraz z oceną opiekun danego działu . Warto jeszcze wspomnieć o Stypendium, które otrzyma osoba za najlepsze wyniki w nauce oraz praktykę w ZPAS S.A. Opiekunem całej grupy w trakcie praktyk jest pani mgr Agata Hryciuk.