Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024
Jarosław, Marek, Wasyl

Wysiłek licealistów nagrodzony PDF Drukuj

Od II semestru grupa ta odbywała cotygodniowe praktyki w ZPAS-ie, zapoznając się z pracą różnych działów zakładu w Przygórzu tj.: konstrukcja, technologia, badanie i rozwój, sprzedaż oraz kontrola jakości. Zgodnie z porozumieniem o współpracy, podpisanym przez ZPAS GROUP, reprezentowanym przez prezesa Piotra Baranowskiego, a dyrekcją LO, wyróżniającym się uczniom przyznano stypendia w wysokości 500 i 300 zł. miesięcznie. Będą one wypłacane przez całą drugą klasę. Do szóstki nagrodzonych uczniów należą: Paweł Stępniak, Joanna Hudala, Martyna Kłossowska, Adam Gorla, Dominika Sroka oraz Sebastian Kobiela. Ich sukces na pewno zmotywuje uczniów obecnej klasy Ia do wysiłku, by również skorzystać z możliwości, jakie daje odbywanie praktyk w ZPAS-ie.