Dzisiaj jest: Sobota
Anastazy, Andrzej, Bożebor, Kanizjusz,
Martyn, Piotr, Teofil, Zyta

Targi ITB Berlin 2015 PDF Drukuj

W tym roku targi odbyły się w dniach 4 - 8 marca. Jak co roku, został wybrany kraj partnerski - tym razem była to Mongolia. Targi ITB są  organizowane od 1966 roku. Impreza odbywa się na terenie Targów Berlińskich w 26 halach. Jak informują organizatorzy,  w targach bierze udział ok. 10 tysięcy wystawców z około 180 krajów z 5 kontynentów. Liczba zwiedzających wynosi ok. 180 tysięcy osób.

Wystawcy ITB prezentują wszystkie grupy zawodowe związane z szeroko pojętą turystyką
i podróżami. Poszczególne kraje prezentują swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych.  Firmy i organizacje związane z turystyką i podróżami to między innymi : międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy podróży biznesowych, rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą spa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych.

Oferta targów przeznaczona jest zarówno dla ekspertów z branży,  jak i dla licznych amatorów podróży.

Najbardziej podobały nam się występy zespołów tanecznych i wokalnych z całego świata, pokazy wyrobu rękodzieła, maoryskie tatuaże i degustacje potraw narodowych.

W przyszłym roku chcielibyśmy znowu tam pojechać.