29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,
Ostap, Wiktoryn

Wycieczka do Warszawy PDF Drukuj

Dnia 6 czerwca 2016r. klasy 1b oraz 2d  wraz z Paniami Marzanną Pietrzak, Violettą Sikorą oraz Lucyną Stramą wybrały się na trzydniową wycieczkę do Warszawy. Główny cel wycieczki stanowiła wizyta w Sejmie RP, gdzie mieliśmy niepowtarzalną okazję uczestniczenia w jego obradach. Zasady funkcjonowania Sejmu przybliżyła nam Pani Monika Wielichowska Poseł na Sejm RP.Oprócz tego zwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, Plac Łazienkowski, warszawską starówkę, a także mieliśmy sposobność wjechania na punkt widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Wycieczka stała się okazją do zintegrowania się obydwu klas, a także zacieśnienia wzajemnych relacji.