29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,
Ostap, Wiktoryn

I TARGI EDUKACYJNE PDF Drukuj
Od godz. 15.00 do 18.00 klienci galerii mieli okazję poznać ofertę edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych oraz wyższych działających na terenie Kotliny Kłodzkiej.
       Wydarzenie to, było zakończeniem spotkań promujących Liceum "Sienkiewiczowskie". Nasz zespół odwiedził w ciągu 2 miesięcy wszystkie gimnazja na terenie miasta i gminy Nowej Rudy, a także brał udział w szkolnych targach edukacyjnych w Ścinawce, Kłodzku i Głuszycy. Wszystkim gimnazjalistom życzymy celujących ocen na świadectwie i zdobycia min. 80pkt. rekrutacyjnych, które otworzą drogę do kontynuowania nauki w naszym liceum. Do zobaczenia we wrześniu !!!!!