Dzisiaj jest: Wtorek
Ksenia, Lambert, Lamberta, Nikita,
Nosisław, Patrycy, Urban

Nasz kolega doceniony przez magazyn VOGUE PDF Drukuj

Vogue nie jest związany jednak tylko z wersją papierową; włoski Vogue stworzył portal PhotoVogue, zajmujący się wyłącznie fotografią. Serwis powstał, aby redaktorzy mogli wyłapywać młode talenty i publikować ich prace w najbardziej prestiżowym magazynie świata. Jednak jest to trudne, aby zdjęcie dostało się na stronę, ponieważ jury ma niezwykle wysublimowany gust. Jednemu z naszych uczniów nie tylko udało się zdobyć akceptacje wielu zdjęć, ktore ukazały się na portalu w zakładce 'Best of', ale także jedna z jego prac stała się zdjęciem dnia, co oznacza, że przez 24h widniało na głównej stronie włoskiego Photovogue, a teraz ma szanse ukazać się na wystawie w Mediolanie na '45 frames from Photovogue', która znajduje się w jednej ze światowych galerii. Jest to nadzwyczajne wyróżnienie, za które serdecznie gratulujemy Sebastianowi Rabiejowi.

Przydatne linki:

PORTFOLIO VOGUE