Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024
Jarosław, Marek, Wasyl

Nagroda Starosty Kłodzkiego PDF Drukuj

W Starostwie Powiatowym w Kłodzku, odbyło się uroczyste wręczenie nagród Starosty dla dyrektorów i nauczycieli powiatowych szkół i placówek oświatowych.14 października obchodzimy szczególne święto oświaty i szkolnictwa. To jest dobry moment na docenienie i nagrodzenie nauczycieli i dyrektorów za wyróżniającą się pracę, osiągnięcia dydaktyczno wychowawcze, za zaangażowanie w pracy, na rzecz uczniów, szkół i placówek. W uroczystym spotkaniu z nagrodzonymi dyrektorami i nauczycielami udział wzięły również:Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk Wicestarosta Kłodzki, która bezpośrednio nadzoruje i odpowiada za powiatową oświatę oraz Anetta Kościuk dyrektor Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym w Kłodzku.

Z rąk Macieja Awiżenia Starosty Kłodzkiego, nagrodę odebrał nasz Dyrektor Robert Zynkowski, oraz pani Bożena Bojczuk.

Po wręczeniu nagród była okazja do rozmów i dyskusji o obecnej sytuacji oświaty, o problemach systemu edukacji, a także o sukcesach uczniów i powiatowych szkół.

Gratulujemy.