29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,
Ostap, Wiktoryn

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 dla klas trzecich PDF Drukuj

„Żaden dzień się nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.”

Słowami z wiersza „ Nic dwa razy” Wisławy Szymborskiej przemawiała Pani Dyrektor  mgr Marzanna Pietrzak podczas zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. To już koniec ich nauki w tej szkole – w piątek, 26 kwietnia trzecioklasiści oficjalnie zakończyli naukę w liceum. Wyróżnieni uczniowie odebrali swoje świadectwa z paskiem. Zostały także  wręczone nagrody sportowe, podziękowania za pracę na rzecz szkoły oraz za pracę w Szkolnym Klubie Wolontariusza. Po części oficjalnej klasa IIa pod czujnym okiem pani mgr Izabeli Zynkowskiej zaprezentowała krótki program artystyczny. Przedstawili oni wieczór poetycki najbardziej znanych poetów polskich XX w. Nasi wieszcze mieli dość swobodne podejście do sztuki. Uczniowie deklamowali teksty Szymborskiej, Tuwima, Głowackiego i Bursy.

Nasi abiturienci zakończyli naukę w Liceum, ale tym samym rozpoczęli nowy etap swojego życia. Życzymy im dobrze zdanej matury i wielu sukcesów.

Więcej zdjęć w dziale "Galerie zdjęć".