Dzisiaj jest: Wtorek
Adalbert, Gerard, Gerarda, Gerhard,
Helena, Jerzy, Wojciech

Międzynarodowa majówka PDF Drukuj

Troje uczniów naszego liceum spędziło tegoroczną majówkę w nieco nietypowy sposób. Dzieki uprzejmości fundacji "Dobrawola" oraz programowi europejskiemu "Youth in Action Programme" Joanna Grzesik, Agata Bożek i Grzegorz Sawica wyjechali na tygodniowy (27.04 - 04.05) projekt do Wieliczki. Pracowali tam razem z grupami z: Czech, Chorwacji, Rosji i Ukrainy. Realizując temat "My courtyard, my neighbourhood" brali udział w różnorodnych warsztatach i zajęciach. Na wieczorach narodowych poznawali kulturę każdego z krajów oraz prezentowali polskie tradycje i obyczaje. Ten wartościwy wyjazd był okazją nie tylko do tego by poznać życie młodych ludzi w innych krajach, oraz podzkolić swój angielski, ale przede wszyskim pozwolił zaprzyjaźnić się z naprawdę wspaniałymi ludźmi.