Dzień otwarty w naszej szkole PDF Drukuj

       Na początku młodzież gimnazjalna zgromadziła się w sali gimnastycznej, gdzie po przywitaniu przez przewodniczącego szkoły Wojciecha Kowalskiego głos zabrał Pan Dyrektor Robert Zynkowski. Następnie odbył się pokaz artystyczny z udziałem naszych szkolnych artystów, po którym młodzież rozeszła się na "lekcje otwarte" prowadzone przez nauczycieli LO. Gimnazjaliści mogli zobaczyć jak wyglądają przykładowo lekcje j.francuskiego, biologii, j.polskiego, matematyki, chemii, historii, j.angielskiego. Na I pietrze czekała również "kawiarenka" przygotowana przez kl.IIA, w której uczestnicy Dnia Otwartego mogli zjeść pyszne ciasto i napić się herbaty. Dziękujemy młodzieży gimnazjalnej za przybycie i mamy nadzieję, że uczestnictwo w lekcjach pomoże w podjęciu właściwej decyzji w wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.  

GALERIA

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.