Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
16 Czerwca 2024
Imieniny obchodzą
Alina, Aneta, Benon, Budzimir, Jan,
Justyna, Ludgarda

Do końca roku zostało 199 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 7 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2920553
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

„Dzień otwarty” w Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie PDF Drukuj

        W tymże dniu, przybyli do nas wraz z opiekunami, wszyscy uczniowie klas III z terenu Nowej Rudy, Słupca,, Drogosławia, Ludwikowic, Radkowa oraz Bożkowa. Zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić szkołę, obejrzeć odnowione sale lekcyjne, zadawać pytania starszym kolegom oraz wziąć udział w różnych zajęciach przedmiotowych z matematyki, z języków obcych oraz z chemii. Można było także na chwilę przysiąść w kawiarence szkolnej, po to by skosztować pysznego ciasta i napić się kawy. Jednak najważniejszym punktem programu naszego „Dnia Otwartego” było wspólne wyjście do Miejskiego Ośrodka Kultury na inscenizację sztuki Gabrieli Zapolskiej pt” Moralność pani Dulskiej”, przygotowaną przez licealistów pod czujnym okiem pań polonistek: pani Bożeny Bojczuk, pani Izabeli Zynkowskiej oraz pani Justyny Stasiewicz. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem pięknej scenografii i bogatych strojów, ale przede wszystkim urzekła nas gra młodych aktorów. Brawo koleżanki i koledzy! Występ spodobał się też gimnazjalistom, którzy z zainteresowaniem obejrzeli spektakl do samego końca. „Dzień otwarty” uważamy za bardzo udany. 

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.