UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
14 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Agata, Aga, Damian, Elżbieta, Emil,
Emiliusz, Jozafat, Józef, Judyta,
Kosma, Laurenty, Lewin, Serafin,
Ścibor, Ścibora, Wszerad

Do końca roku zostało 48 dni.
Zodiak: Skorpion

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 7 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1371053

ATLAS ZASOBÓW OTWARTEJ NAUKI PDF Drukuj
        Zostaliśmy zaproszeni do udziału w GRZE O AZON razem z innymi wybranymi szkołami z Wrocławia. Jak wiadomo, dzień należy zacząć od porządnego śniadania, które zapewnili nam organizatorzy. Później każda z klas dostała swój harmonogram działania. Mieliśmy przeróżne zadania do wykonania! Między innymi zeskanowanie obiektu w technologii 3D, nagranie kawałka promującego AZON, czy też układanie haseł z piłek edukacyjnych. Odwiedziliśmy również pracownię tyfloinformatyczną dla osób niewidzących. Bardzo intensywnie pracowaliśmy i wkładaliśmy całe serce w każdą z konkurencji (a było ich osiem). Na zakończenie zjedliśmy przepyszny obiad i deser, również zapewniony przez organizatorów. Cały nasz dzień relacjonowaliśmy na wydarzeniu na Facebooku „Gra o Azon”. Tego dnia nauczyliśmy się,  jak czerpać wiedzę z różnych źródeł i nie bać się poznawać nowych rzeczy! Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali upominki – Power Banki.

 

Weronika Rotman

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.