Dzisiaj jest: Sobota
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Dni Otwarte PDF Drukuj

Dnia 20.03.2014r. w godz. 16:00 – 18:00 odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte. Jest to impreza cykliczna, która ma na celu prezentację i promowanie LO w środowisku lokalnym.
         Zaproszeniu goście – uczniowie gimnazjów i ich rodzice – licznie przybyli, by zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się profile społeczno-prawny i matematyczno - fizyczny. Uczniowie uczęszczający do klasy mat – fiz.  będą mieli możliwość odbycia praktyk w zakładzie Produkcji Automatyki Sieciowej, a najlepszym ZPAS zapewni stypendia.
         Z bogatą ofertą edukacyjną można było się zapoznać podczas rozmów z obecnymi uczniami LO a także nauczycielami, którzy chętnie i fachowo odpowiadali na wszystkie pytania.
         Dla przybyłych gości przygotowano dodatkowe atrakcje: pokaz zumby przygotowany przez nauczycielkę wychowania fizycznego mgr Agatę Hryciuk, lekcje otwarte z języków obcych (j. angielski – mgr Witold Bojczuk, j. francuski – mgr Renata Sinicka, j. niemiecki – mgr Renata Cyman), w trakcie których wykorzystano nowoczesne technologie multimedialne, oraz z języka polskiego przygotowaną przez mgr Izabelę Zynkowską.
          Dni Otwarte zaliczyć można do imprez udanych, a tym wszystkim gimnazjalistom, którzy nas odwiedzili mówimy:
                                                                    DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU :)