Dzisiaj jest: Czwartek
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Apel z okazji 3-Maja PDF Drukuj

30 kwietnia po pięciu godzinach lekcyjnych w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Akademia została przygotowana pod opieką pani mgr Danuty Hajzler i pana mgr Zbigniewa Dudka. Wzięły w niej udział klasy 1a i 1c.
       Apel przybliżył naszym uczniom wydarzenia z 1791 roku. Uroczystość tę zainicjowało wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu narodowego, po którym odbyła się część artystyczna. Nie zabrakło w niej gry na skrzypcach, recytacji a także tradycyjnego tańca polskiego - Kujawiaka. Publiczność nagrodziła aktorów brawami, po czym udała się do domu na długi majowy weekend.

Zdjęcia niebawem!!!