Dzisiaj jest: Czwartek
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Pożegnianie klas trzecich PDF Drukuj

Pierwsze zdanie jest zawsze najważniejsze, jednak ciężko je wyrazić…

Otóż, 30 kwietnia nadeszła chwila by pożegnać naszych przyszłych absolwentów, kolegów. Ostatnie, wspólne spotkanie w gronie trzecioklasistów miało miejsce w MOK-u. Głównym organizatorem imprezy była klasa 2d z wychowawczynią panią prof. Izabelą Zynkowską wraz z grupą uczniów z klas pierwszych i drugich, którzy przygotowali krótki program artystyczny.
          Szczególnym momentem było wyróżnienie uczniów z poszczególnych klas świadectwem z czerwonym paskiem. Najwięcej wystąpień było w klasie 3a (jesteśmy porażeni ich zapałem i determinacją do nauki J). W kolejnej części przyznane zostały nagrody sportowcom szkolnym, którzy godnie reprezentowali szkołę. Na szczególną uwagę zasłużył Emil Awrycewicz (klasa 3c)-uczeń najwszechstronniejszy, biorący udział w wielu dyscyplinach oraz Małgorzata Zdrzałka (klasa 3c), która  uzyskała najwyższe osiągnięcia sportowe. Na tym zakończyła się uroczystość. Abiturienci udali się do szkoły, aby we własnym gronie pożegnać się.
 PS.… Jeszcze MATURKA J!
         Życzymy jak najwięcej „procentów” J, dużo uśmiechu i dalszych sukcesów.

Powodzenia !

Katarzyna Kowalówka

Dominika Wysoczańska

Klasa 2d

Więcej zdjęć w dziale GALERIA ZDJĘĆ!