Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
30 Września 2023
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 20 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2677396
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

XII Turniej Wiedzy "Pierwsza Pomoc" PDF Drukuj

     W poniedziałek 02 czerwca 2014 roku zespół z Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Rudzie w składzie: Sebastian Kobiela, Grzegorz Kublik, Paweł Stępniak oraz Paweł Stachanowski (wszyscy z klasy 1”a” ) wziął udział w I Edycji Ogólnopolskiego XII Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”. Na hali Słupeckiego CTS-u uczniowie naszej szkoły zmagali się z zagadnieniami dotyczącymi postępowania w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu. Konkurs, składający się z dwóch części – teoretycznej oraz praktycznej, wymagał od uczestników bardzo szczegółowej i rozległej wiedzy medycznej, jednak doskonale przygotowany przez panią Marzenę Ludwin noworudzki zespół podołał zadaniu i osiągnął niezwykle wysokie, trzecie miejsce. Należą się im wszystkim gratulacje i życzenia, aby dalej rozwijali się i realizowali w tym kierunku.

     

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.