Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
30 Września 2023
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 9 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2677304
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

Finał konkursu "Od Solidarności do III RP" PDF Drukuj
          28 W sobtę marca br. odbył się we wrocławskim Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 17 finał konkursu "Od Solidarności do III RP",  w którym wzięli udział pod opieką Pana Andrzeja Behana uczniowie naszej szkoły w składzie: Piotr Sikora ( 3e ), Krzysztof Augustynowicz ( 2e ) i Paulina Mucha ( 1b ). Nasz zespół zajął 4 miejsce i został wyróżniony. Konkurs zakończył się występem chóru dziecięcego śpiewającego piosenki Jacka Kaczmarskiego.
 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.