Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
22 Maja 2024
Imieniny obchodzą
Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława

Do końca roku zostało 224 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 7 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2895858
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

Finał konkursu "Od Solidarności do III RP" PDF Drukuj
          28 W sobtę marca br. odbył się we wrocławskim Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 17 finał konkursu "Od Solidarności do III RP",  w którym wzięli udział pod opieką Pana Andrzeja Behana uczniowie naszej szkoły w składzie: Piotr Sikora ( 3e ), Krzysztof Augustynowicz ( 2e ) i Paulina Mucha ( 1b ). Nasz zespół zajął 4 miejsce i został wyróżniony. Konkurs zakończył się występem chóru dziecięcego śpiewającego piosenki Jacka Kaczmarskiego.
 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.