Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
30 Września 2023
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 19 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2677317
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

Kolejny sukces naszego ucznia! PDF Drukuj
       „Liczy się kreatywność, wyobraźnia, łamanie schematów, nieszablonowe myślenie” – mówi dr Piotr Borkowski, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego konkursu IpIT. Konkurs stwarza prawdziwą szansę dla ukrytych do tej pory talentów, otwiera zawodową drogę przed młodymi twórcami oraz  daje im możliwość nawiązania bliższego kontaktu  z wykładowcami.
       Nie jest wykluczone, że tym sukcesem Dawid utorował sobie drogę do bycia studentem AM. Swoją grę zręcznościową SPACE FIGHTER napisał w języku JAVA, grafikę wykonał  w programie GIMP, a środowisko w ECLIPSE.
       Jeszcze raz gratulujemy Dawidowi ogromnego sukcesu i w kolejnej odsłonie konkursu mocno będziemy trzymać kciuki za podium!

 LINK DO STRONY

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.