Kolejny sukces naszego ucznia! PDF Drukuj
       „Liczy się kreatywność, wyobraźnia, łamanie schematów, nieszablonowe myślenie” – mówi dr Piotr Borkowski, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego konkursu IpIT. Konkurs stwarza prawdziwą szansę dla ukrytych do tej pory talentów, otwiera zawodową drogę przed młodymi twórcami oraz  daje im możliwość nawiązania bliższego kontaktu  z wykładowcami.
       Nie jest wykluczone, że tym sukcesem Dawid utorował sobie drogę do bycia studentem AM. Swoją grę zręcznościową SPACE FIGHTER napisał w języku JAVA, grafikę wykonał  w programie GIMP, a środowisko w ECLIPSE.
       Jeszcze raz gratulujemy Dawidowi ogromnego sukcesu i w kolejnej odsłonie konkursu mocno będziemy trzymać kciuki za podium!

 LINK DO STRONY

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.