Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
15 Kwietnia 2024
Dzień Trzeźwości
Imieniny obchodzą
Anastazja, Bazyli, Leonid, Ludwina,
Modest, Olimpia, Tytus, Wacław,
Wacława, Wiktoryn, Wszegniew

Do końca roku zostało 261 dni.
Zodiak: Baran

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 150 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2842191
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

"Sienkiewicz" na podium PDF Drukuj

   Na obiektach sportowych kłodzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu kłodzkiego. Na spotkaniu obecni byli nauczyciele wychowania fizycznego reprezentujący po sześć najlepszych szkół z każdej kategorii oraz władze powiatowe SZS. Omówiono całoroczną pracę  Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego i osiągnięte rezultaty. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych powiatu najlepszy wynik uzyskał nasz „Ogólniak” zdobywając srebrny medal w finale dolnośląskiej Licealiady w siatkówce plażowej dziewcząt. Do punktacji współzawodnictwa wybrano po dziesięć najlepszych rezultatów każdej szkoły uzyskanych na szczeblu powiatowym z 22 rozegranych konkurencji. Po podsumowaniu wyników nasze liceum uplasowało się na trzecim miejscu. Puchar dla szkoły za osiągniętą lokatę odebrali z rąk Prezesa Powiatowego SZS Państwo Zdrzałkowie.Ostateczna klasyfikacja współzawodnictwa sportowego Licealiady Powiatowej w roku szkolnym 2009/10:
      1.      KSP Kłodzko – 259 pkt.
     
2.      ZSO Kłodzko – 258 pkt.
     
3.      ZSO Nowa Ruda – 241 pkt.
     
4.      ZSOiZ Kudowa Zdrój – 232 pkt.
     
5.      ZSP Nowa Ruda – 224 pkt.
     
6.      ZSP Bystrzyca Kł. – 206 pkt
     
7.      ZSO Bystrzyca Kł. – 191 pkt.
     
8.      ZSP nr 1 Kłodzko – 154 pkt.
     
9.      LO Lądek Zdrój – 97 pkt.
    
10.  ZSP Stronie Śląskie – 90 pkt.
    
11.  RST Polanica Zdr. – 52 pkt.
    
12.  ZSSpoł. Kłodzko – 34 pkt.
    
13.  ZSA Bożków – 28 pkt.
    
14.  ZSA Kłodzko – 14 pkt.

   

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.