24 Kwietnia 2024
Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir

Dwa srebra w siatkówce PDF Drukuj

W ubiegłym tygodniu hala sportowa noworudzkiego CTS-u gościła uczestników finałów powiatowych Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się po osiem reprezentacji szkolnych z terenu powiatu kłodzkiego. W obu turniejach nasze drużyny doszły do meczy finałowych, w których musiały uznać wyższość swoich rywali plasując się na drugich miejscach. We wtorkowych zmaganiach siatkarze przegrali z zespołem z ZSOiZ  Kudowa Zdrój 0:2, natomiast w środę dziewczęta nie sprostały ZSP Nowa Ruda, ulegając swoim lokalnym koleżankom również 0:2.Końcowa klasyfikacja finałowa dziewcząt:

1. ZSP Nowa Ruda
  2. ZSO Nowa Ruda
  3. ZSO Kłodzko
  4. ZSP Bystrzyca Kł.

Reprezentacja grała w składzie: Aleksandra Cygan, Alicja Cygan, Paulina Sabieraj, Karolina Szałęga, Joanna Kowaliczek, Maria Wojtoń, Agnieszka Kuczaj i Paula Gołaszewska.Końcowa klasyfikacja finałowa chłopców:

1. ZSOiZ Kudowa Zdrój
  2. ZSO Nowa Ruda
  3. ZSP Nowa Ruda
  4. ZSO Bystrzyca Kł.

Reprezentowali nas: Jan Błotnicki, Dawid Natkaniec, Piotr Kochanek, Jakub Panasiuk, Patryk Nitecki, Wojciech Lewioda, Damian Piekarz, Patryk Stec.29 lutego na hali OSiR-u w Wałbrzychu reprezentacja chłopców naszego Ogólniaka zagra w turnieju półfinałowym strefy wałbrzyskiej z drużynami z Wałbrzycha i Świdnicy o awans do finału dolnośląskiego Licealiady. Obie reprezentacje przygotowuje i prowadzi w rozgrywkach pan Krzysztof Zdrzałka.