29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,
Ostap, Wiktoryn

Złoto siatkarek PDF Drukuj

Kolejne mistrzostwo powiatu kłodzkiego w siatkówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych zdobyły reprezentantki naszej szkoły w zawodach rozegranych na hali sportowej noworudzkiego CTS-u. W historii rozgrywek powiatowych to już po raz czternasty siatkarki broniące barw naszego „Ogólniaka” stanęły na najwyższym stopniu podium. Do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów szkolnych z powiatu, które podzielone zostały na dwie grupy rozgrywkowe. Nasze dziewczęta pokonały kolejno rywalki z grupy po 2:0, a następnie w finale ograły już tradycyjnie LO z Kłodzka 2:0 i awansowały do rozgrywek strefy wałbrzyskiej. Ostateczna kolejność mistrzostw powiatu:

1. LO Nowa Ruda
  2. LO Kłodzko
  3. ZSP nr 1 Kłodzko
  4. ZSO Bystrzyca Kł.
  5. ZSA Bożków i NST Nowa Ruda
  6. KSP Kłodzko i ZSOiZ Kudowa Zdr.

W tym roku szkolnym reprezentowały nas: Alicja Cygan, Natalia Bzduń, Joanna Hudala, Dominika Sroka, Sonia Kwiecińska, Maria Wojtoń, Weronika Gawrońska i Jagoda Frenkiel.