Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
30 Września 2023
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 22 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2677343
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

Brązowy medal siatkarek w strefie wałbrzyskiej PDF Drukuj

Po zwycięstwie nad II LO Wałbrzych 2:1 i porażce z ZSE w Świdnicy 0:2 w meczu o awans do ścisłego finału uległy niestety reprezentacji II LO Świdnica 1: 2 i pozostała im walka o brąz. Po bardzo zaciętym spotkaniu z LO Ząbkowice zwyciężyły 2: 1 i ostatecznie zajęły III miejsce – powtarzając wynik sprzed dwóch lat. W finałach strefy barw szkoły broniły : Natalia Bzduń, Sonia Kwiecińska, Dominika Sroka, Julia Niemirowczenko, Oliwia Ługowska, Karolina Klijewska, Joanna Hudala, Dominika Bilarczyk i Jagoda Frenkiel.

 

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.