Dzisiaj jest: Czwartek
Apoloniusz, Bogusław, Bogusława,
Flawiusz, Gościsław

Sukcesy pływaków PDF Drukuj

W dniu 05 stycznia 2018r. na pływalni CTS w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się mistrzostwa powiatu kłodzkiego szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu. W zawodach wystartowało blisko 80 uczniów z 11 zespołów szkolnych.
      Indywidualnie świetne wyniki zanotowali uczniowie noworudzkiego ogólniaka. Aleksandra Babik zajęła I miejsce w stylu klasycznym oraz II miejsce w stylu dowolnym, podobnym osiągnięciem może pochwalić się  Szymon Zawiliński, który zwyciężył w stylu klasycznym, a w stylu dowolnym zajął bardzo dobre trzecie miejsce. Na V miejscu w stylu klasycznym uplasował się Jarosław Siwek. Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są na stronie internetowej kłodzkiego PSZS. Gratulujemy.