29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,
Ostap, Wiktoryn

Lekkoatletyczne sukcesy uczniów LO PDF Drukuj

Na stadionie Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie-Słupcu w dniu 16 maja 2019 roku po raz kolejny odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w lekkoatletyce. Z licznego grona startujących zawodników na wyróżnienie zasłużyli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Rudzie. Drugie miejsca, a tym samym srebrne medale w kategorii dziewcząt zdobyły Maria Juźwiak w biegu na 100m, Wiktoria Piwońska w biegu na 400m i w kategorii chłopców Kacper Zabłocki w biegu na dystansie 800m. Największym sukcesem może pochwalić się Aurelia Babik, która zdobyła złoty medal w konkurencji pchnięcia kulą wygrywając z dużą przewagą nad kolejnymi zawodniczkami. Kilka dni później na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Mistrzostw w Lekkoatletyce Aurelia Babik potwierdziła bardzo dobrą formę zajmując trzecie miejsce i brązowy medal w tej samej konkurencji. Gratulujemy!!!