Dzisiaj jest: Czwartek
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Kwesta w Dniu Wszystkich Świętych PDF Drukuj

Koordynator wolontariuszy z Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie- mgr Renata Sinicka składa podziękowania młodzieży za bezinteresowną pracę na rzecz Rodaków, za wielkie serca, które biją dla Kresów oraz za to, że w tak piękny i prosty  sposób uczycie poszanowania ojczyzny oraz wielkiego patriotyzmu. Dzięki waszej pracy oraz wielkiej ofiarności darczyńców, w Dniu Wszystkich Świętych zebraliśmy kwotę 2333,85 zł.

Dnia 1 listopada, w godz. 8:00- 17:00, na Cmentarzu Miejskim w Nowej Rudzie kwestowali:  Karol Iwanicki, Izabela Gólcz, Paola Matelska, Patrycja Kubicka, Julia Lichwa, Natalia Muzyka, Violetta Hryckiewicz oraz Marta Hryckiewicz.