Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
22 Maja 2024
Imieniny obchodzą
Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława

Do końca roku zostało 224 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 6 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2895857
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

Kwesta w Dniu Wszystkich Świętych PDF Drukuj

       Koordynator wolontariuszy z Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie- mgr Renata Sinicka składa podziękowania młodzieży za bezinteresowną pracę na rzecz Rodaków, za wielkie serca, które biją dla Kresów oraz za to, że w tak piękny i prosty  sposób uczycie poszanowania ojczyzny oraz wielkiego patriotyzmu. Dzięki waszej pracy oraz wielkiej ofiarności darczyńców, w Dniu Wszystkich Świętych zebraliśmy kwotę 2333,85 zł.

       Dnia 1 listopada, w godz. 8:00- 17:00, na Cmentarzu Miejskim w Nowej Rudzie kwestowali:  Karol Iwanicki, Izabela Gólcz, Paola Matelska, Patrycja Kubicka, Julia Lichwa, Natalia Muzyka, Violetta Hryckiewicz oraz Marta Hryckiewicz.
 
 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.