Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
15 Kwietnia 2024
Dzień Trzeźwości
Imieniny obchodzą
Anastazja, Bazyli, Leonid, Ludwina,
Modest, Olimpia, Tytus, Wacław,
Wacława, Wiktoryn, Wszegniew

Do końca roku zostało 261 dni.
Zodiak: Baran

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 124 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2842837
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

Wolontariusze z Jugowa kwestowali w Dniu Wszystkich Świętych PDF Drukuj

       Datki na realizację akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” zbierali: Kacper Bizoń, Emilia Antosik, Karolina Muzyka, Bartosz Antosik, Martyna Tkaczyk, Alicja Majdak, Weronika Borucka, Mateusz Mrozek, Julia Majewska, Tatiana Bowcariwska, Maciej Adamus, Michał Domagalski, Kamila Koćmirska, Bartosz Domagalski, Mateusz Adamus, Jakub Jóźwiakowski, Kinga Kózka, Jakub Nitecki, Bartosz Żak, Emil Markiewicz, Milena Wyrębak, Karol Tyszka, Julia Lichwa, Violetta Hryckiewicz, Adrian Kocmirski, Natalia Muzyka, Katarzyna Antosik, Marcin Antosik, Bogdan Muzyka oraz Bożena Sołek- Muzyka.

 

 

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.