Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
15 Kwietnia 2024
Dzień Trzeźwości
Imieniny obchodzą
Anastazja, Bazyli, Leonid, Ludwina,
Modest, Olimpia, Tytus, Wacław,
Wacława, Wiktoryn, Wszegniew

Do końca roku zostało 261 dni.
Zodiak: Baran

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 109 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2842644
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

Wolontariusze noworudzkiego ogólnika w Domu Opieki „Spokojna jesień” PDF Drukuj

       Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, grupa naszych wolontariuszy udała się w zeszły piątek, 13 grudnia 2019r. z wizytą do Domu Opieki „Spokojna Jesień”. Nasze odwiedziny stały się tradycją w tym jakże cudownym okresie, który jednak nie dla wszystkich jest szczęśliwy. Samotni starsi ludzie nie oczekują drogich prezentów  lecz zwyczajnych gestów dobrej woli  oraz obecności drugiego człowieka. Wystarczyło pobyć razem, pośpiewać kolędy, posłuchać wspomnień aby dostrzec radość w oczach tych ludzi. Te spotkania uczą nas wszystkich wrażliwości na cierpienie drugiego człowieka i dają  nam wiele satysfakcji. Warto przecież dzielić się dobrem, bo przecież to główny cel Bożego Narodzenia. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji zbiórki żywności na kresy wschodnie, która trwa do 20 grudnia 2019r. Żywność o długim terminie przydatności( cukier, kasze, ryż, makaron, słodycze, konserwy) prosimy dostarczać do sali 103.

Wolontariusze L.O im. H. Sienkiewicza

 

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.