Dzisiaj jest: Czwartek
Karolina, Mikołaj

Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie
Europejskie Forum Młodzieży w Zieleńcu PDF Drukuj

W dniach 12 – 13 listopada  2009 w Zieleńcu w Ośrodku wypoczynkowym Szarotka reprezentanci Samorządu naszej szkoły w składzie: Tomasz Neuman, Mateusz Dacyna, Piotr Sapieja i Karolina Radgowka wzięli udział w konferencji typu Open Space poświęconej możliwościom działań młodzieży w strukturach samorządu terytorialnego. Pierwszy dzień pobytu był czasem poświęconym na zapoznanie się poprzez min. zajęcia integracyjne (4 sposoby przedstawienia się, plakaty – na co młodzież ma wpływ w swoim najbliższym otoczeniu,) , natomiast na drugi dzień była zaplanowana oficjalna część-konferencja, na którą zostali zaproszeni nasi lokalni politycy, min. poseł na Sejm RP, Monika Wielichowska i starosta powiatu kłodzkiego Krzysztof Baldy.