Samorząd szkolny

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
15 Kwietnia 2024
Dzień Trzeźwości
Imieniny obchodzą
Anastazja, Bazyli, Leonid, Ludwina,
Modest, Olimpia, Tytus, Wacław,
Wacława, Wiktoryn, Wszegniew

Do końca roku zostało 261 dni.
Zodiak: Baran

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 146 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2842174
Reklama
Reklama

UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama

PDF Drukuj

Wykaz nauczycieli zatrudnionych w Liceum Ogólnokształcącym w latach 1945 - 2021

  1. Abramowicz Apolinary
  2. Abramowicz Krystyna
  3. Ajdukiewicz Bogusława Maria
  4. Ambroziak Halina
  5. Augustynowska Marta
  6. Babirecka Maria
  7. Bałon Krystyna
  8. Banaś Kazimierz
  9. Bandel Bolesław
  10. Bandurska Lucyna
  11. Bąk Małgorzata
  12. Behan Andrzej
  13. ks. Białowąs Michał
  14. Blacha Jolanta
  15. Bojczuk (Grzeszyk) Bożena
  16. Bojczuk Witold
  17. Borkowska Józefa
  18. Bracławski Ryszard
  19. Brudzińska Krystyna
  20. Buchman Helena
  21. Burzyński Stanisław
  22. Bytomska Justyna
  23. ks. Cwynar Waldemar
  24. Cyman Renata
  25. Czechowicz Karolina
  26. Czechowicz Józef
  27. ks Czchowski Marcin
  28. ks. Czechowski Jacek
  29. Czerniak Krystyna
  30. Czerniak Zygmunt
  31. Czerw Zdzisław
  32. Drewniak Edmund
  33. Dubiniec Agnieszka
  34. Duczyński Waldemar
  35. Dudek Zbigniew
  36. Fal Marian
  37. Florczak Barbara
  38. Folaron Stefan
  39. Fonfara Wiesława
  40. Fonfara Zbigniew
  41. Frąckiewicz - Czerw Alicja
  42. Gałczyński Rafał
  43. Gąsior Brygida
  44. Gil Małgorzata
  45. Gil Mirosław
  46. Gil Paweł
  47. Głowiak Stanisław
  48. Gniadek Jan
  49. ks. Gorczyca Janusz
  50. Górska Krystyna
  51. Grenda Mirosław
  52. Grydyk Stanisław
  53. Hajzler Danuta
  54. Harasimowicz Jerzy
  55. Hryciuk (Pietruszewska) Agata
  56. Hornak Barbara
  57. Huzar Magdalena
  58. Janiga Stanisław
  59. Jankowska (Węgrzyn) Dorota
  60. Jasińska - Dzyga Teresa
  61. ks. Jasiński Jacek
  62. ks. Jemioła Feliks
  63. ks. Karczewski Jan
  64. Karwowska Sylwia
  65. Kałwak Konrad
  66. Karcz Ewa
  67. Kiertucka (Milan) Joanna
  68. Kolaczek Rudolf
  69. Kolaczek Urszula
  70. ks. Komander Piotr
  71. Komar Irena
  72. Komarowska Tamara
  73. Konieczny Marek
  74. Kamińska - Kordowska Krystyna
  75. ks. Koprowski Daniel
  76. Kosmala Barbara
  77. Kosmala Jakub
  78. Kossak Mirosława
  79. Kowalska (Ważna) Renata
  80. Kowalski Wiesław
  81. Krakowska Monika
  82. Krawczuk Barbara
  83. Krawczuk Michał
  84. Kruk Daniel
  85. Krywejko Alicja
  86. Krzyżanowska Teresa
  87. Krzyżanowski Bolesław
  88. Krzyżanowski Stanisław
  89. Kucia Halina
  90. ks. Kulik Stanisław
  91. Kunikiewicz Urszula
  92. Kuśmierz Janusz
  93. Lawenda Grażyna
  94. Lenart Jolanta
  95. Leszko Radosław
  96. Lewek - Behan Irena
  97. Lewicka Danuta
  98. Lisiewicz Józef
  99. Ludwin Marzena
  100. Łacinnik Aleksandra
  101. Łapka Jerzy
  102. Łukasik Stanisław
  103. Łuków Małgorzata
  104. Mackiewicz Antoni
  105. Majewska Magdalena
  106. Malik Kamila
  107. Malinowska Teresa
  108. Małyszko Romuald
  109. Marcinkowska - Bazała Krystyna
  110. Marczyk Michalina
  111. Michałowska Krystyna
  112. Miciun Krystyna
  113. ks. Mielczarek Marek
  114. Mróz Czesława
  115. Mróz - Pytel Kazimiera
  116. ks. Myszogląd Krzysztof
  117. Narolska Nina
  118. Noga Małgorzata
  119. Nowak Małgorzata
  120. Nowicka Irena
  121. ks. Nuckowski Tomasz
  122. Orchel Edward
  123. ks. Pietraszek Michał
  124. Pietrzak Marzanna
  125. Pilarek Elżbieta
  126. Pilichowska Irena
  127. Piórkowska Elżbieta
  128. Pipier Aleksandra
  129. Piwowarski Stanisław
  130. Płowiak Stanisław
  131. Podgórski Jan
  132. Pomorski Jacek
  133. Powroźnik Kazimierz
  134. Przybysz Tadeusz
  135. Pulit Michał
  136. Pudełko Grzegorz
  137. Pytel Kazimierz
  138. Rogińska Teresa
  139. Rogowska Irena
  140. Ronowski Leon
  141. Roter Halina
  142. Roter Witold
  143. Rudy Marta
  144. Rudzińska Maria
  145. Ryll Ryszard
  146. Ryś Krystyna
  147. Rzęsikowski Stanisław
  148. Sabat (Jezioro) Bogumiła
  149. Sas (Zynkowska) Izabela
  150. Sikora Violetta
  151. Sinicka Renata
  152. Siwek Patrycja
  153. Siwka Czesława
  154. Skawina Roman
  155. Skiba Teresa
  156. Skiba Wojciech
  157. Skibińska Beata
  158. Skowron Sabina
  159. Skrzypczyk Mariusz
  160. Sobolewska Maria
  161. Solnica Zofia
  162. Sonnak Ryszard
  163. ks. Stala Radosław
  164. Stępień Barbara
  165. Stokłosa Monika
  166. Strama Lucyna
  167. Stryjska Czesława
  168. ks. Studenny Czesław
  169. Sułek Henryk
  170. Sumera Wanda
  171. Syposz Bronisław
  172. Szczepankiewicz Bogusława
  173. Szuba Ewa
  174. Szyper Grzegorz
  175. ks. Śmigielski Piotr
  176. Świerczewska Magdalena
  177. Telus Aneta
  178. Telus Witold
  179. Tondytko Monika
  180. Tumidajewicz Anna
  181. Warszczuk Andżelika
  182. Wieczorkiewicz Janusz
  183. Winiarz Danuta
  184. Wiszniewski Romuald
  185. Włodarczyk Stanisław
  186. Włodarski Zdzisław
  187. Wojtoszek Krystyna
  188. Wojtuń Beata
  189. Woźniak Mirosław
  190. Wójcik Przemysław
  191. Wróbel Danuta
  192. Wróbel - Woch Krystyna
  193. ks. Wróbel Zbigniew
  194. ks. Wróblewski Paweł
  195. Wyka Andrzej
  196. Wyskokińska Halina
  197. Zabłocka Nina
  198. Zdrojek Joanna
  199. Zdrzałka Krzysztof
  200. Zdrzałka Wanda
  201. Zielińska (Stasiewicz) Justyna
  202. ks. Zmysłowski Wojciech
  203. Zynkowski Robert
  204. Żelisko Wiesław
  205. Żuchowicz Anna
  206. Żugaj Edward
 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.